HAKKıNDA

Easthoen Group, 1999 yılında kurulan ve merkezi Çin'in kuzeydoğusundaki en büyük deniz limanı şehri olan Dalian'da bulunan, yalnızca yabancı sermayeli bir kuruluştur. % 90'dan fazla ürün Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve diğer ülke ve bölgelere, yıllık 5000 konteyner sevkiyatı ile ihraç edilmektedir. Makul Endüstriyel Dağıtım: Eastpoen Group, Dalian Easthouse'u Metal Products Co.,Ltd, Dalian Easthoping Material Handling Products Co.,Ltd ve Dalian Easthouss Logistics Equipment Co.,Ltd dahil olmak üzere 3 şirkete sahiptir ve tamamen 300.000 metrekareyi kaplamaktadır. Profesyonel Ekip: Easthoen Group, 200'den fazla profesyonel Ar-Ge mühendisleri, üretim yönetimi kadrosu ve mükemmel satışlara sahiptir. Bu arada, 600'den fazla deneyimli teknisyene ve vasıflı işçiye sahibiz. ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme ve BSCI (İş Sosyal Uyum Girişimi) Sertifikasyonunu geçtik. Gelişmiş Ekipmanlar: Easthob Group, 50'den fazla kaynak robotu, bir düzine otomatik tel örgü kaynak ekipmanı ve otomatik toz kaplama hatları, beşinci nesil galvanizleme üretim hatları ve ileri Japon teknolojisine sahip sıcak daldırma galvanizleme üretim hatları ile donatılmıştır. Müşterilere üretim işlemeden yüzey işlemine kadar tek elden hizmet sunmak. Ana Ürünler: Tel Konteyner, Ara Toplu Konteyner, Rulo Konteyner, Otomobil parçaları için Stillage, İstifleme Rafı, Tel Zemin Kaplaması, Tel Palet, Ağır yük palet rafları için Post Koruyucu, Cross Bar ve diğer ilgili ürünler. Uygulama: Ürünlerimiz tarım, balıkçılık, gıda işleme, petrokimya endüstrisi, otomobil parçaları ve diğer lojistik ambalaj, nakliye ve depolama alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Nestable rulo konteyner kullanmanın avantajları

Kargo arabası, ciro arabası veya kafes olarak da bilinen Nestable roll konteyner, malzemeleri taşımak ve depolamak için dört tekerlekle donatılmış bir birim mobil konteyner ekipmanıdır.


Nestable rulo konteynerinin amacı ve özellikleri nedir

Nestable roll konteyner, atölyelerde, depolarda ve mağazalarda ürün sirkülasyonu ve geçici depolama için uygun standart bir ciro konteyneridir. Nestable rulo konteyneri nakliye için uygundur.


Easthopt Group'un 5 numaralı fabrikası, üretimin ilk aşaması ve ikinci aşamanın başlamasıyla

Easthound Group'un 5 numaralı fabrikası 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve toplam 350 milyon RMB yatırımına sahiptir.


Demonlanabilir rulo konteynerin servis ömrü nasıl uzatılır

Demonlanabilir rulo konteyner, kullanılmadığında katlanabilir ve depolanabilir, bu da depo alanını azaltır ve lojistik maliyetlerinden tasarruf sağlar. Demonlanabilir rulo konteyner, depolama ve nakliyede çok önemli bir lojistik konteyner türüdür.


Nerede sökülebilir rulo konteyner yaygın olarak kullanılır

Demonlanabilir rulo konteyner, lojistik konteyner ünitesinin cirosunda yaygın bir üründür. Üç boyutlu depolarda, üretim atölyelerinde, lojistik dağıtım merkezlerinde vb. Yaygın olarak kullanılmaktadır.


Demonlanabilir rulo kafes konteynerinin sağduyusu nedir

Demonlanabilir rulo kafes konteyneri Üretici, depo raflarının çoğunun tek seferlik giriş ekipmanı olduğunu ve en az 15 yıldır kullanıldığını söyler.


Demonte edilebilir rulo kafes konteyneri satın alırken veya kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir

Demonlanabilir rulo kafes konteyneri, kurumsal üretim, fabrika depo üretim hattı cirosu, depolama lojistik transferi, ürün teşhir vb. İçin gerekli olan yaygın bir cihazdır.


Nestable rulo kabı nasıl katlanır

Katlanabilir nestable rulo kabının kullanımı sadece kullanım için uygun değildir, aynı zamanda çok fazla alan tasarrufu sağlar.


daha fazla göster