HAKKıNDA

Easthoen Group, 1999 yılında kurulan ve merkezi Çin'in kuzeydoğusundaki en büyük deniz limanı şehri olan Dalian'da bulunan, yalnızca yabancı sermayeli bir kuruluştur. % 90'dan fazla ürün Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve diğer ülke ve bölgelere, yıllık 5000 konteyner sevkiyatı ile ihraç edilmektedir. Makul Endüstriyel Dağıtım: Eastpoen Group, Dalian Easthouse'u Metal Products Co.,Ltd, Dalian Easthoping Material Handling Products Co.,Ltd ve Dalian Easthouss Logistics Equipment Co.,Ltd dahil olmak üzere 3 şirkete sahiptir ve tamamen 300.000 metrekareyi kaplamaktadır. Profesyonel Ekip: Easthoen Group, 200'den fazla profesyonel Ar-Ge mühendisleri, üretim yönetimi kadrosu ve mükemmel satışlara sahiptir. Bu arada, 600'den fazla deneyimli teknisyene ve vasıflı işçiye sahibiz. ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme ve BSCI (İş Sosyal Uyum Girişimi) Sertifikasyonunu geçtik. Gelişmiş Ekipmanlar: Easthob Group, 50'den fazla kaynak robotu, bir düzine otomatik tel örgü kaynak ekipmanı ve otomatik toz kaplama hatları, beşinci nesil galvanizleme üretim hatları ve ileri Japon teknolojisine sahip sıcak daldırma galvanizleme üretim hatları ile donatılmıştır. Müşterilere üretim işlemeden yüzey işlemine kadar tek elden hizmet sunmak. Ana Ürünler: Tel Konteyner, Ara Toplu Konteyner, Rulo Konteyner, Otomobil parçaları için Stillage, İstifleme Rafı, Tel Zemin Kaplaması, Tel Palet, Ağır yük palet rafları için Post Koruyucu, Cross Bar ve diğer ilgili ürünler. Uygulama: Ürünlerimiz tarım, balıkçılık, gıda işleme, petrokimya endüstrisi, otomobil parçaları ve diğer lojistik ambalaj, nakliye ve depolama alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Gitterbox'ın üretim profili

Gitterbox'a kelebek kafesi de denir. Sabit depolama, temiz istifleme, temiz depolama ve uygun envanter sayma avantajlarına sahiptir.


Gitterbox üretim süreci

Gitterbox, hammadde olarak soğuk çekilmiş ve oluşturulmuş Q195 yüksek hızlı tel kullanır. Daha sonra, popo kaynağı ile yarı mamul bir ağ oluşturulur. Ağ yapıldıktan sonra, galvanizleme veya püskürtme ile yüzey işleme tabi tutulabilir (Gitterbox'ın çoğu galvanizleme kullanır).


Easthopt Group'un 5 numaralı fabrikası, üretimin ilk aşaması ve ikinci aşamanın başlamasıyla

Easthound Group'un 5 numaralı fabrikası 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve toplam 350 milyon RMB yatırımına sahiptir.


Hangi sökülebilir rulo konteyner üreticisi daha iyidir

Demonte edilebilir rulo kabının üreticisini seçtiğimizde, ilgili bilgileri kendimiz aramaya ve toplamaya çalışmanız önerilir. Ayrıca bazı piyasa ihtiyaçlarına ve yatırılması gereken fonlara göre seçimler yapmamız gerekiyor.


Kafes Paletleri ürünlerini kullanmanın avantajları nelerdir

Kafes Paletlerinin genel yapısı çok iyidir: metal malzemelerin kullanımı nedeniyle, Kafes Paletlerinin genel yapısı çok iyi bir sertliğe sahiptir.


Kafes Palet ürünlerinin kullanımı için önlemler

Kafes Paletler çevre dostu paletlerdir, yavaş yavaş palet pazarına girer ve endüstrinin yeni gözdesi haline gelir. Daha sonra, size Kafes Paletlerini kullanma önlemlerini tanıtacağım.


Gitterbox'ın özellikleri nelerdir

Gitterbox, sabit depolama kapasitesi, temiz istifleme, temiz depolama ve uygun envanter sayımı avantajlarına sahiptir. Ayrıca depolama alanının etkin kullanımını geliştirir.


daha fazla göster